Jdi na obsah Jdi na menu

Marius Pedersen Cup 2017

8.ročník již tradičního zimního turnaje MARIUS PEDERSEN CUP 2017 je již minulostí. Turnaje se letos zúčastnilo 8. týmů, všichni z krajských soutěží. V 7.kolech bylo odehráno 28 utkání ve kterých padlo celkem 159 branek, což je průměrně 5,6 branky na 1 utkání - naše 1.fotbalová liga by mohla závidět !!! Nejvíce branek padlo v 5.kole a to 37, nejméně v kole čtvrtém a kole posledníma to shodně po 15. Nejproduktivnější útok mělo domácí mužstvo, které vsítilo 36 branek, nejméně produktivní útok měl tým z Duchcova, který vstřelil pouhých 6.branek. Nejlepší defenzivu měl tým Jílové, který obdržel pouhých 6.branek. nejpropustnější obranu měl Union Děčín, který inkasoval celkem 42 branek. Nejvíce branek padlo v utkání Srbice - Duchcov a to celkem 13. Nejméně branek a to pouze jedna padlo v utkání Jílové - Duchcov.

Nejlepším hráčem turnaje se stal proboštovský Adrian Memeti

Nejlepším brankářem turnaje se stal jílovský Jirka Vosecký

Nejlepším střelcem turnaje se stal srbický Adam Švábenský

1.kolo

So 21.01. 10:00   Modlany - Srbice   3:7 (3:3)

J.Vavrinec,Karlík,T.Vavrinec - Švábenský 2,Malec 2, Jelen, Khaur,Opata.

Ve vyrovnaném prvním poločase každý chvilku tahal pilku. Modlany byly v úvodu lepší a dostaly se do dvoubrankového vedení, Srbice dokázaly otočit, ale do poločasu bylo srovnáno. V druhém dějství už byly Srbice jasně lepším týmem a postupně zvyšovaly až na krutých 7:3. Rozhodčí:Klimpl

So 21.01. 12:00   Proboštov - Union Děčín   7:2 (3:1)

Baran 4, Horáček 2, Ferenc - Očipka, Murdych.

Proboštov byl od začátku jasně lepším týmem a zaslouženě vyhrál rozdílem 5 branek. Střelecky se prezentoval proboštovský Baran.

So 21.01. 14:00   Ledvice - Jílové   1:2 (1:1)

Šlégr-Just,Bílek

Vyrovnané utkání se spoustou neproměněných šancí. Ve 2 půli toto utkání rozhodlo Jílové a má první 3.body.

St 22.02. 17:30   Oldřichov - Duchcov   2:0 (0:0)

branky: Hrubý, Skrčený

V dohrávce podal Duchcov sympatický výkon a v 1. poločase hrál s Oldřichovem naprosto vyrovnanou partii. Po změně stran se přece jenom projevila větší zkušenost na straně Oldřichova, který 2. góly rozhodl o své výhře.

2.kolo

So 28.01. 10:00   Proboštov - Modlany   3:7 (0:5)

branky: Memeti 2, Vedi - T.Vavrinec 3, J.Vavrinec,Ludík, Doležal, Kuncl

Modlany od začátku utkání udávaly tempo a o svém jasném vítězství rozhodly už v první půli. Druhý poločas už byl vyrovnanější a Proboštovu se alespoň podařilo utkání zkorigovat. Střelecky se blýskl navrátilec právě z Proboštova T.Vavrinec.

So 28.01. 12:00   Srbice - Oldřichov   1:1 (1:0)

branky: Zigmund - Čutík

Srbice byly v prvním poločase lepším týmem a může je mrzet nedotažení několika slibných akcí. Po změně stran byla hra už vyrovnaná a hosté dokázaly vyrovnat.

So 28.01. 14:00   Duchcov - Ledvice   1:3 (0:1)

branky: Kropáček - Vlasák,Šlégr,Bánom.

Ve vyrovnaném prvním dějství se podařilo hostům skórovat po rohovém kopu. V druhém poločase Ledvice zvýšily z rychlého brejku, Duchcov sice snížil Kropáčkem, ale kdo čekal závěrečný nápor, tak ten byl zklamán a byly to naopak Ledvice, které zrychlého kontru upravily výsledek.

So 28.01. 16:00   Union Děčín - Jílové   0:8 (0:4)

branky: Just 3, Kolář 2, Bílek, Huček,Horyna.

Výsledek sice hovoří o jednoznačném utkání, ale výkon Unionu byl na hranici svých možností a sympatický. Na rozjeté Jílové to prostě nestačilo. Výborný výkon podal děčíský brankář, který ještě velkou spoustu šancí pochytal.

3.kolo

So 04.02. 12:00   Oldřichov - Proboštov   2:2 (0:2)

branky: Voráček 2 - Memeti,Stejskal.

Proboštov byl v první půli lepším týmem a zaslouženě vedl o 2 branky a ještě několik šancí nedokázal zúročit. Po změně stran se Oldřichovu podařilo vyrovnat a nechybělo moc a mohl získat i 3 body.

So 04.02. 14:00   Ledvice - Srbice   2:5 (1:2)

branky: Vlasák 2 - Vitner 3, Verbíř, Švábenský.

V první půli bylo utkání vyrovnané a po změně stran již ledvičtí postupně začínali ztrácet a výsledkem byla výhra Srbic o 3 branky.

Ne 05.02. 12:00   Modlany - Union Děčín   10:2 (7:1)

branky: Karlík 4, T. Vavrinec  3, Kupka, Ruda, Šedina - Huček, Kalaš.

Modlany od začátku byly lepším týmem a již v poločasové přestávce bylo utkání rozhodnuté. Děčín z turnaje odjíždí se třetím debaklem.

Ne 05.02. 14:00   Jílové - Duchcov   1:0 (0:0)

branky: Červenka

Utkání dvou účastníků 1:A třídy příliš nenadchlo. Obě mužstva přijela z soustředění a bylo to na hře znát. Duchcov dlouho držel ve hře veterán v brance Velička, který ale kapituloval v 80.minutě a Jílové tak odváží těsnou výhru.

4.kolo

So 11.02. 12:00   Modlany - Oldřichov   1:1 (1:0)

branky: Vavrinec T. - Vebr

Modlany byly v 1.poločase lepším týmem, ale nedokázaly i přes své šance zvýšit náskok. Pozměně stran se hra vyrovnala a Oldřichov zaslouženě srovnal skóre a je remízovým králem turnaje.

So 11.02. 14:00   Srbice - Jílové   1:1 (1:0)

branky: Švábenský - Kolář

Utkání dvou rozdílných poločasů, v tom prvním byly Srbice lepší, ale vstřelily pouze 1.branku. Po změně stran se hra vyrovnala a hosté v samém závěru vyrovnali. Jílovští tak zůstávají v čele tabulky.

Ne 12.02. 12:00   Union Děčín - Duchcov   4:3 (1:2)

branky: Galaš 3, Murdych - Podolský,Reichel,Kubánek

Utkání o černého Petra bylo plné zvratů. Děčín šel do vedení, ale Duchcov otočil na 3:1 ve svůj prospěch ovšem poté 2 hrubky posadily Děčín na koně a en dokázal nejen vyrovnat, ale postarat se o první výhru v turnaji. Duchcov je nadále bez bodu.

Ne 12.02. 14:00   Proboštov - Ledvice   2:2 (1:1)

branky: Ferenc,Tomsa - Mlej,Zavrtal.

Ve 4.kole se zrodila 3 remíza ze 4.utkání. Ledvice v utkání 2 x vedly, ale vždy v závěru poločasů Proboštov zaslouženě vyrovnal. Utkání se hrálo ve vysokém tempu.

5.kolo

So 18.02. 12:00   Duchcov - Srbice   0:13 (0:6)

branky: Verbíř 6, Švábenský 4, Rolinger,Fišer a Bujnovský.

Oslabený Duchcov tahal od začátku za kratší konec a výsledek hovoří za vše.

So 18.02. 14:00   Jílové - Proboštov   5:1 (2:1)

branky. Feledi 2, Just, Horyna Michal, Kudrna - Ferenc.

Proboštov šel ve vyrovnaném prvním poločase do vedení , ale neradoval se dlouho a do poločasu strhlo Jílové vedení na svou stranu. Po změně stran již dominoval tým z Jílového a zaslouženě a vysoko vyhrál.

Ne 19.02. 12:00   Ledvice - Modlany   4:4 (1:3)

branky: Bánom P.,Zavrtal,Bačkovský,Bánom L.- Vavřinec T 2, Kupka 2.

Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách, v 1.pol byly lepší hosté ve 2.se hra vyrovnala a výsledek byl přijatelnější  pro Ledvice, které již prohrávaly 1:4.

Ne 19.02. 14:00   Oldřichov - Union Děčín   7:3 (1:1)

branky: Hrubý 3, Skrčený 2, Toth 2 - Galaš 2, Očipka.

Děčín v utkání vedl a Oldřichov ve vyrovnaném prvním poločase vyrovnal. Po změně stran už dominoval Oldřichov a postupně navyšoval stav, Děčín hrozil pouze z brejků.

6.kolo

So 25.02. 12:00   Oldřichov - Ledvice   2:2 (0:2)

branky: Novák,Skrčený p.k. - Bánom,Říha

Utkání bylo vyrovnané, přesto o poločase vedly Ledvice 2:0. Po změně stran měly Ledvice utkání pod kontrolou do 70.min. Poté přišlo snížení a v závěru vyrovnání z penalty a konec. Remízový král z Oldřichova, tak zachránil bodík až v samém závěru.

So 25.02. 14:00   Modlany - Jílové   2:0 (1:0)

branky: Vavrinec T. Karlík p.k.

Modlany pojaly utkání jako generálku a nastoupily v nejsilnější sestavě a v brance se poprvé objevil Martin Slavík, Jílové se zaleklo zvučných jmen a chvilku to trvalo než se osmělilo. Hrál se pohledný fotbal nahoru- dolů. Modlany šly do vedení. kdy Doležal našel krásným pasem T.Vavrince a ten dokázal střelecky zakončit. Další šanci měl jeho bratr, ale mířil vedle. Po změně stran nelze Jílovštím vytknout snahu o vyrovnání, ale tentokrát to prostě na lepšího soupeře nestačilo a Jílovští poprvé prohrávají a dávají šanci domácím Srbicím - pokud zítra porazí Děčín, tak jdou do čela.

Ne 26.02. 12:00   Proboštov - Duchcov   6:0 (1:0)

branky: Pešule 2, Tomsa 2, Horáček a Hora

První půle byla vyrovnaná a domácí tým jej vyhrál pouze nejtěsnějším rozdílem. Sympatický výkon Duchcova, ale vydržel pouze poločas. Poté již lepší Proboštov i vinou střídání duchcovské sestavy postupně navyšoval náskok a vyhrál zaslouženě.

Ne 26.02. 14:00   Union Děčín - Srbice   2:6 (1:3)

branky: Bezuška,Murdych - Švábenský 4, Verbíř.

Srbice hned v úvodu vedly o 2 branky a přišlo uspokojení, Děčín 3x zahrozil a počtvrté udeřil a snížil. Poté Srbičtí opět zařadili vyšší rychlostní stupeň, ale jejich výkon plný nepřesností a špatných přihrávek pokračoval. I přes matný výkon se srbičtí dostávají o bod do čela tabulky a výhru v turnaji mají ve své moci pokud porazí v posledním kole Proboštov.

7.kolo

So 04.03. 12:00   Duchcov - Modlany   2:2 (1:1)

branky: Boho,Mudrák - Ludík 2.

Zasloužená remíza nekompletních Modlan proti nadšeně bojujícímu Duchcovu, kterému se podařilo získat první bodík až v posledním kole.

So 04.03. 14:00   Srbice - Proboštov   3:2 (0:0)

Branky: Jelen 2, Švábenský - Memeti,Tomsa

Ani jeden z týmů fotbalovou krásou nenadchl. Proboštovu hned v úvodu odstoupil zraněný brankář a do branky musel jít Petrik, ale domácí jej do poločasu nevyzkoušeli. Po změně stran šli do vedení domácí, ale Proboštov otočil. Vyrovnat se domácím podařilo v 86.minutě a když už to vypadalo na dělbu bodů, tak brankáři vypadl lehký balón a domácí získávají díky výhře prvenství na turnaji.

Ne 05.03. 12:00   Ledvice - Union Děčín   1:2 (1:1)

branky: Zavrtal - Murdych,Galaš

Ledvičtí sice byli favoritem, ale samotné utkání bylo vyrovnané. Po změně stran byla znát mírná převaha Děčína, ktera vygradovala rozhodující brankou.

Ne 05.03. 14:00   Jílové - Oldřichov  2:1 (0:0)

branky: Čermák, Michalec - Skrčený p.k.

Utkání o druhé místo . vítěz bude stříbrný. Utkání bylo vyrovnané a v 1.polovině branka nepadla. Po změně stran napřáhl z dálky nejlepší hráč domácích Čermák a poslal svůj tým do vedení. Oldřichov dokázal vyrovnat z penalty. V nervózním závěru po díře v obraně dokázali domácí strhnout vítězství na svou stanu. Remízový král z Oldřichova tentokrát bod nezískal. Jílové končí zaslouženě na 2. místě.