Jdi na obsah Jdi na menu

MP CUP 2014

Tak jako každý rok, pořádá náš klub i tuto zimu již tradiční zimní fotbalový turnaj MARIUS PEDERSEN CUP 2014. Tento ročník je zatím nejlépe obsazen.

Turnaje se zúčastní 12.klubů,kteří hrají následující soutěže:

Krajský přebor: Proboštov a Modlany

1.A třídu: Srbice, Soběchleby,Duchcov,Ledvice,Travčice,Hrobce a Dubí

1.B třídu: Oldřichov, Hrob a Košťany

Dubí - Duchcov 2:2 (1:1) branky: Kučera 2 - Meisner,Thank

Vyrovnané střetnutí ve kterém Dubí 2x vedlo, ale Duchcov stačil vždy srovnat krok. Zasloužená remíza.

10.kolo - sobota 8.3.2014

Ledvice - Oldřichov 0:2 (0:0) branky:Vaník a Sláma

Zápas byl vyrovnaný a chudý na gólové šance, Ledvicím se na turnaji vůbec nedaří a absence klíčových hráčů tentokrát byla veliká. Oldřichov toho dokázal využít a rozhodl zápas v poslední čtvrthodině.

Soběchleby - Košťany 1:3 (0:2) branky: Řehák - Mlej,Kubásek,Gabrik

Košťany potvrdily roli favorita a zaslouženě utkání vyhrály proti oslabeným Soběchlebům, kterým ještě mesely půjčit hráče, aby se utkání odehrálo.

Duchcov - Hrobce 3:0 kontumačně

Trávčice - Hrob 4:1 (2:0) branky: Lenert 2,Krepeš,Espincsa - Kubánek.

Celé utkání probíhalo v režii domácího týmu, který vyhrál zaslouženě.

Dohrávka 4.kola - úterý 4.3.2014

Proboštov - Košťany 5:2 (0:1) branky: Baran 4, Kočí - Salák,Opata z p.k

Zápas byl odložen na pravý čas, těsně před koncem turnaje se střetla dvě nejúspěšnější mužstva a bylo jasné, že vítěz utkání rovná se první příčka. První poločas se hrál rychlý fotbal a Košťany dokázaly svou šanci proměnit, Proboštov nehrál dobře a tak Košťany překvapivě,ale zaslouženě vedly. Druhý poločas hrál Proboštov jak vyměněný i díky nuceným střídáním Košťan. V rozmezí 57 a 58.min dokázal Proboštov zápas otočit a pak postupně získávat režii utkání a Košťany naopak odpadávaly. Proboštov těsně před koncem vedl 5:1 a Košťany v závěru korigovaly z penalty. Je jasné, že první bude Proboštov a v boji o stříbro se rozhodne mezi Duchcovem a Košťany.

9.kolo - sobota 1.3.2014

Srbice - Proboštov 3:4 (1:0) branky: Gotz,Popescu,Moučka - Sedláček,Šváb,Memeti,Egrt.

Srbice odehrály smolné utkání, když na začátku druhé půle vedly o 2.branky a do střídání hrály výbornou partii, ale v závěru opět inkasovaly laciné branky a ta poslední padla z přísné penalty. Proboštov tak drží naději na prvenství v turnaji.

Modlany - Trávčice 7:2 (5:2) branky: Karlík 4, Veselý 2, J.Vavrinec - Kavina 2

Rychlé a bojovné utkání ve kterém měly navrch Modlany, které vyhrály i díky 4brankám probudivšího se kanonýra Karlíka.

Dubí - Hrobce 3:0 kontumačně

Hrob - Soběchleby 3:4 (1:2) branky: Jasukevič,Krs,Pištora -Pokorný,Havlík,Renč,Kodeš.

Soběchleby začaly utkání v 8.hráčích a nastoupit musel i Vratislav Havlík st. Hrob měl sice převahu, ale nedokázal ji zúročit gólově. Soběchlebům postupně přijel potřebný počet hráčů a začly mít převahu,kterou zúročily ve dvoubrankové vedení. Hrob dokázal srovnat, ale poté v přestřelce přeci jenom o branku prohrál.

neděle 2.3.2014

Oldřichov - Duchcov 0:0

První utkání,které na turnaji skončilo bez branek. Samotné utkání bylo plné nepřesností . Podle názoru několika pozorovatelů by ani jedno mužstvo dnes branku nevstřelilo a tak tomuto zápasu remíza slušela.

Košťany - Ledvice 5:0 (2:0) branky: Mlej 2, Prokop,Opata,Drška.

Utkání bylo od začátku zcela v režii Košťan,které do poločasu daly 2góly a po změně stran sice přidaly další 3 branky, ovšem kdyby proměnily více svých šancí, tak byla jejich výhra mnohem vyšší. Košťanští mají stále turnajové prvenství ve své moci.

8.kolo - sobota 16.2.2014

Ledvice - Hrob 2:2 (1:1) branky: Giňa,Doksanský - Kubásek, Štechmuller.

Obě mužstva se zatím hledají, ale ledvičtí byli favoritem. Hrálo se vyrovnané střetnutí s řadou šancí na obou stranách. Hrob vybojoval remízu brankou v 90.minutě a může tak být se ziskem bodu spokojen.

Proboštov - Hrobce 3:0 kontumačně

Trávčice - Srbice 5:3 (0:2) branky:Durček 3, Kousal,Vochomůrka - Popescu 2, Marvan.

V prvním poločase byl lepší tým ze Srbic a zaslouženě vedl o 2.branky a ještě několik šancí spálil. Po změně stran se výkon Trávčic zlepšil a díky chybám srbického brankáře se jim podařilo zadarmo vyrovnat. Poté už Trávčice získay pevnou půdu pod nohama a dokázaly utkání vyhrát.

Dubí - Oldřichov 4:4 (1:3) branky: Kučera 2, Karrmann M.,Kouba - Vlastní(Havlín),Walter,Bajer, Rosocha.

V 1.pol. se hrálo vyrovnané utkání ve kterém Oldřichov ze tří šancí 3x skóroval a na začátku 2.pol.zvýšil na 4:1 a zdálo se být rozhodnuto. Dubí ovšem přidalo na intenzitě a postupně snižovalo náskok soupeře a v 90.minutě bylo zaslouženě vyrovnáno.

neděle 23.2.2014

Duchcov - Košťany  1:3 (0:0) branky: Velička - Kubásek, Jak.Duben,Kubík.

Hrálo se o čelo tabulky a obě mužstva začla opatrně  a jak už to tak bývá, tak do první velké šance se dostaly Košťany, ale neproměnily. Poločas skončil bez branek. Po změně stran poslal Košťany do vedení Kubásek o vyrovnání se postaral Velička precizně kopnutým trestným kopem. Duchcovští udělali v obraně několik chyb a Košťany to dokázaly potrestat a toto tvrdé utkání zaslouženě vyhrály a udržují tak naději na první místo v turnaji.

Soběchleby - Modlany 0:3 k

7.kolo - sobota 15.2.2014

Košťany - Dubí  0:2 (0:1) branky:  Karrmann V., Uram

Tak už i Košťany okusily porážku. Hrálo se ve vysokém nasazení a Dubí šlo do vedení. A jelikož po změně stran Dubí přidalo pokjišťovací branku a Košťany nehrály dnes dobře,tak se zrodila první turnajová porážka a Košťany daly šanci Proboštovu a uvidíme jak se jí Proboštov zhostí.

Srbice - Soběchleby 4:1 (2:1) branky: Popescu 2, Glockner,Konečný - Mokriš.

Tým Soběchleb hned od začátku překvapil útočnou hrou a zaskočil domácí gólem hned v úvodu. Do poločasu však stihl domácí tým skóre otočit. Po změně stran už si domácí tým hlídal výsledek a nepouštěl hosty do větších akcí a ještě zvýšil své vedení a vyhrál naprosto zasouženě.

Trávčice - Proboštov 1:7 (0:4) branky:  Kočí - Sedláček 3, Ekrt 2, Váňa,Ferenc.

Čekal se vyrovnaný souboj o čelo tabulky, ovšem Trávčice se sešly pouze v 10hráčích a nechaly tak Proboštov získat vedení o 4.branky. Po změně stran sice domácí s příchodem Tesaříka zlepšily hru, ale na dobře hrající Proboštov to nestačilo a tak se původně plánované vyrovnané utkání změnilo v jasnou záležitost hostů.

Oldřichov - Hrobce 3:0 kontumačně.

Za Hrobce, které zkazily celou úroveň utkání, tentokrát zaskočil vedoucí tým okresu Louny z Kozlů v čele s ex ligisty Diveckým a Němcem. Oldřichov měl problémy se se stavou a přesto vedl, ale tým z Kozlů dokázal skóre otočit.

neděle 16.2.2014

Modlany - Ledvice 7:3 (4:3) branky:Tesařík 4, Baláž,Veselý,Vavrinec - Kořínek,Altman,vlastní.

V úvodu to bylo vyrovnané utkání, ale \modlany postupně začaly přebírat režii utkání a vedly již 3:0, ale Ledvice nic nezabalily a do poločasu prohrávaly pouze o branku. Po změně stran,ale už Ledvicím nestačily síly i proto,že se jich sešlo pouze 10 a Modlany dotáhly utkání do zaslouženého vítězství.

Hrob - Duchcov 0:3 (0:1) branky: Kokšal,Velička,Brejcha.

Oba týmy nastoupily v kombinovaných sestavách a Duchcov začínal utkání v 10.hráčích,ale přesto v úvodu hned vedl a měl několik šancí. Toto slušné utkání nakonec Duchcov zaslouženě vyhrál a stále se drží v popředí tabulky.

6.kolo - sobota 8.2.2014

Duchcov - Modlany 4:2 (2:0) branky: Thank 3,Berko - Vavrinec T.,Veselý

Duchcov potvrdil dobrou formu a do poločasu vedl 2:0. Hned po změně stran přidal Thank 3.branku a zdálo se být rozhodnuto. Modlany se dokázaly vrátit do zápasu a snížit na rozdíl jedné  branky. V závěrečném tlaku se ovšem Modlanům vyrovnat nepodařilo. Naopak na druhé straně fauloval Zavrtal a trestný kop proměnil Thank a Duchcov získává další 3body.

Hrobce - Košťany 1:2 (1:1) branky Košťan Zavrtal a Duben

Za Hrobce tentokráte zaskočil tým Soběchleb, jelikož nepřijely Trávčice. Košťany i tentokrát rozhodly v 90.minutě, ale všechny výsledky Hrobců se budou na konci turnaje kontumovat ve prospěch soupeře a nebo se nebudou počítat vůbec, uvidíme jak rozhodne vedení turnaje.

Soběchleby - Trávčice 3:0 kontumačně

Ledvice - Srbice 2:3 (2:1) branky:Peschl,Fork - Danyi,Marvan,Konečný.

Oběma týmům chybělo několik hráčů a bylo to na hřišti vidět. Fotbal se hrál na úrovni 4.třídy se spoustou chyb. Do vedení poslal srbické netradičně Danyi hlavou. Do poločasu si stihly Srbice doslova nafackovat dva góly. Po změně stran vyrovnal Marvan a když už se utkání schylovalo do zřejmě zasloužené remízy, tak Konečný hlavou rozhodl, že body za tuto "holomajznu" zůstanou v Srbicích.

neděle 9.2.2014

Dubí - Hrob 4:1 (2:0) branky:Strouhal 2, Barnát,Havlín M.-Kozák

Po většinu utkání bylo Dubí lepším týmem a do poločasu vedlo o 2.branky. Po změně stran zvýšil vedení krásným gólem Strouhal. Hrobu se sice poté podařilo snížit,ale Dubí drama nepřipustilo a zaslouženě vyhrálo.

Proboštov - Oldřichov 5:0 (5:0) branky: Sedláček 2,Baran,Mehmeti,Egrt.

V prvním poločase byl Proboštov jasně lepším týmem a vypracoval si pětibrankový náskok. Po změně stran sice Oldřichov vyrovnal hru, ale branku již ani jeden z týmů nevstřelil a tak zápas skončil vysokou výhrou Proboštova.

5.kolo-sobota 1.2.2014

Košťany - Oldřichov 2:1 (1:0) branky: Mataše,Duben Jak.- Buchtele

Oldřichov tentokráte přišel o bod v poslední minutě. Hrál se vyrovnaný duel a Košťany šly do vedení po hrubce Oldřichova. Tímto těsným výsledkem skončil první poločas i díky neproměňování několika tutovek Koš´tan. Po změně stran vyrovnal Buchtele a Oldřichov mohl jít i do vedení, to by ovšem musel Bajer proměnit sólový nájezd na košťanskou branku. V 90.minutě prostřelil Duben Hykla a všechny body zůstavají Košťanům.

Hrob - Hrobce  5:1 (2:1) branky:Štechmuller 2, Vinš, Vinohradský,Freiberg.

Modlany - Dubí 4:1 (1:1) branky: Klinkáček,Ruda,Kuncl,Balász - Havlín.

Po vyrovnaném prvním poločase, který skončil nerozhodně se Modlany díky lepší kombinační hře po přestávce prosadily i gólově a získaly zasloužené 3.body. Hrálo se pohledné, slušné a pro diváky zajímavé utkání.

Srbice - Duchcov 1:5 (0:1) branky: Kulhánek - Berko 3, Brejcha,Knorr.

I když na oko se hrálo v prvním poločase vyrovnané utkání, tak výsledkově o branku vedl Duchcov. Do první velké šance se dostal Kulhánek, ale mířil jen do tyče. Duchcov poslal do vedení Berko. Po změně stran inkasoval srbický gólman laciné branky a domácí poté již něměli sílu s výsledkem něco udělat a inkasovali debakl. Duchcov podal komnpaktní výkon.

neděle 2.2.2014

Soběchleby - Proboštov 4:4 (4:2) branky: Svoboda,Kodeš,Řehák, vlastní - Zajíček 2,Ekrt,Kořínek

Proboštov nastoupil tentokrát v kombinované sestavě a ve 24.minutě již prohrával o 4.branky. Zdálo se,že utkání je rozhodnuté, Proboštov to ale nezabalil a do poločasu snížil na rozdíl 2 branek. \v 70.minutě bylo srovnáno a do konce utkání měla obě mužstva šance na tříbodový zisk. Branka ale už nepadla a tak skončilo utkání dělbou bodů.

Trávčice - Ledvice 5:1 (2:0) branky:Haněk 2, Polák,Dušek,Šťástka - Kálal

Trávčicím vyšel úvod a brzo vedly o 2 branky. Po změně stran sice snížil Kálal, ale prakticky vzápětí opět Trávčice vedly o 2 branky a utkání si už pohlídaly a postupně zvyšovaly na konečných 5:1. Ledvicím se dnes příliš nedařilo.

11.kolo - středa 29.1.2014

Proboštov - Modlany 5:1 (1:1) branky:Egrt 3, Ferenc,Baran.  Rozhodčí:Škopár

Do 60.minuty to byl naprosto vyrovnaný zápas. V prvním poločase šly Modlany do vedení , ale Proboštov stihl alespoň vyrovnat. V závěrečné půlhodině už Proboštov dominoval a naprosto zaslouženě a z lehkostí utkání vysoko vyhrál.

středa 5.2.2014

Hrob - Srbice 1:3 (0:0) branky: Pištora- Konečný,Orlt,Danyi.

První půle byla vyrovnaná, Hrob nastřelil tyč a srbický Konečný do tyče mířil dvakrát. Ve druhém dějství využil nedorozumění hrobské obrany Konečný a krásnou střelou ze 30 metrů poslal Srbice do vedení, zvyšoval Orlt. Za Hrob snížil minutu před koncem Pištora a konečnou podobu výsledku dal Danyi, který proměnil pok.kop.

středa 13.2.2014

Košťany - Trávčice 2:0 (1:0) branky: Trumpus, hosté vlastní.

Košťanům jako tradičně patřil úvod a spalování šancí. Do vedeni poslal domácí Trumpus v 18minutě. Po změně stran Trávčicím nechyběla snaha o vyrovnání, ale šancí bylo jako šafránu. Koš´tanům se tak vytvořilo několik šancí z brejků, ale spalování tutovek pokračovalo až do 89.minuty, kdy už se na to zřejmě nemohl koukat trávčický hráč a vlastním gólem upravil na konečných 2:0. Košťany jasou stále bez ztráty bodu příjemným překvapením turnaje.

čtvrtek 20.2.2014

Oldřichov - Soběchleby 3:1 (1:1) branky: Městska, Kolegar,Záruba - Mráz.

Soběchleby značně posíleni Litvínovem byly před utkáním favoritem. Na držení míče sice Soběchleby vedly, ale první gól vstřelil Oldřichov. Poločas skončil nerozhodně. Po změně stran přidal Oldřichov další dvě branky z brejků a překvapení bylo na světě. Oldřichovu dobře zachytal brankář Lilko.

4.kolo - sobota 25.1.2014

Ledvice - Soběchleby 5:3 (3:1) branky: Giňa 4, Kálal - Renč 2,Svoboda. Rozhodčí: Zvonař

V gólové přestřelce šly Soběchleby do vedení,ale díky střelecky disponovanému Giňovi otočili ledvičtí do poločasu 3.góly. Po změně stran byly sice Soběchleby důstojným soupeřem, ale Ledvice si svůj náskok pohlídaly a zaslouženě vyhrály.

Duchcov - Trávčice 1:0 (0:0) branka: Velička. Rozhodčí: Macek

V bojovném utkání měly sice Trávčice navrch, ale hraje se na branky a tu dal Duchcov z rychlého protiútoku a soupeři tak připravil v turnaji první ztrátu.

SK Hrobce - Modlany 5:0 (3:0) branky: nehlášeny. Rozhodčí: Karrmann st.

Za hrobce tentokrát zaskočil silný protivník - mužstvo AFK Chomutov.  Domácí tým měl po celé utkání převahu a toto velmi slušné utkání zaslouženě vyhrál. Modlanští si sice šance dokáží vytvořit, ale s proměňováním je to horší.

Dubí - Srbice 2 : 5 (3:2) branky:Moško,Brezovský - Popescu 2, Gotz,MOučka,Kulhánek.  Rozh:Karrmann ml.

Srbičtí tentokráte vlétli do zápasu jako uragána po čtvrthodince vedli o 3.branky a zdálo se být hotovo, ale Dubí se nevzdalo a do poločasu snížilo na rozdíl jediné branky. Ve druhém poločase už střílely jen Srbice a vyhrály zaslouženě 5:2 a na jejich hru se opět dalo i dívat až na určité pasáže.

neděle 26.1.2014

Oldřichov - Hrob 1:2 (0:1) branky:Rosocha -  Štechmuller ,Vinš. Rozhodčí:Klimpl

Vyrovnané utkání ve kterém rozhodla lepší střelecká produktivita Hrobu. Oldřichov v prvním poločase měl častěji míč na kopačkách, ale Štechmuller svou třetí šanci proměnil ve vedení. PO změně stran Oldřichov zaslouženě vyrovnal, ale paradoxně v době, kdy Hrobu začínaly docházet síly, rozhodl Vinš, který dorazil akci Tichého a získal pro Hrob první výhru v turnaji. Slušné utkání.

3.kolo - sobota 18.1.2014

Modlany - Oldřichov   2:6  (1:2) branky:  Záveský 2 - Rosocha 3, Eliáš,Holub,Urban    Rozhodčí: Karrmann st.

V utkání šel favorit z Modlan do vedení po chybě oldřichovské obrany. Do poločasu Oldřichov otočil stav. Modlanům se zranil brankář a toho dokázal soupeř využít a deklasoval Modlany vysoko 6:2.

Trávčice - Dubí 3:1 (0:1) branky: Matouš,Kočí,Durček - Moško.  Rozhodčí: Mráz M.

Dubí bylo do 70.minuty lepším týmem a zaslouženě vedlo. Poté ale začaly docházet síly a toho soupeř z Trávčic dokolnale využil a v poslední čtvrthodince 3.góly strhnul výhru na svou stranu.

Soběchleby - Duchcov 1:3 (0:2) branky: Renč - Benda 2, Knorr. Rozhodčí: Milec

Před brankou soupeře měl navrch Duchcov a do poločasu vedl o dvě branky. V průběhu druhé půle už vedl Duchcov 3:0 a utkání v poklidu dohrával. V závěru Soběchleby už pouze korigovaly výsledek.

Srbice - Hrobce 4:1 (1:0) branky: Jedlička,Marvan,Konečný,Partík - XXX. Rozhodčí:Milec

Za Hrobce tentokráte zaskočila srbická rezerva a doufejmě, že tento tým se turnaje co nejdřív začne zúčastňovat.

neděle 19.1.2014

Ledvice - Proboštov 1:6 (1:2) branky: Kálal - Ekrt 4, Farkaš,Baran.  Rozhodčí:Klimpl

Ledvice výsledkově držely krok se soupeřem v prvním poločase. Proboštov byl výrazně lepším týmem a po přetávce si otevřel střelnici a vyhrál zaslouženě a to ještě dokázal několik šancí zahodit.

Hrob - Košťany 0:3 (0:1) branky:Opata,Klášterka,Trumpus. Rozhodčí: Harenčák

Tradiční sousedské derby, které nic nepostrádalo. Žádný tým tomu druhému nedal nic zadarmo, k vidění bylo spoustu osobních soubojů. Košťany díky svému důrazu, rychlosti a fotbalovosti neztratily dosud ani bod a pokud jim vydrží forma, tak můžou myslet na příčky nejvyšší.

10.kolo- středa 15.1.2014

Srbice - Modlany 1:0 (0:0) branka: Blažek.  Rozhodčí: Beneš st.

Festival zahozených šancí na obou stranách. První poločas byl vyrovnán,ale ani jednomu týmu nebylo souzeno skórovat. Úvod druhé půle patřil Modlanům, ale brankář Bukovjan několikrát Srbice podržel. O jedinou branku se postaral Blažek po Kulhánkově kolmici. Srbice měly několik šancí zvýšit své vedení a Modlany měly několik šancí alespoň vyrovnat, jenom Záveský kopal několik trestných kopů z nebezpečné vzdálenosti,ale řeči s rozhodčím mu šli tentokráte líp.

čtvrtek 16.1.2014

Proboštov - Dubí 2:3 (1:1) branky: Sedlák,Ekrt - Moško,Polák,Hoffman. Rozhodčí: Škopár

Proboštov byl v utkání favoritem, ale Dubí bylo silným protivníkem. Dubí šlo v utkání do vedení, poté převzal taktovku Proboštov a do přestávky vyrovnal. V druhém poločase ještě jednou stihl Proboštov s Dubím srovnat krok, ale dubští podali bojovný výkon a získávají cenný skalp.

2.kolo - sobota 11.1.2014

Duchcov - Ledvice 1:0 (1:0) branka: Giňa.  Rozhodčí:Karrmann

Ani jednomu týmu se příliš herně nedařilo a hrálo se převážně ve středu hřiště. Zápas rozhodl jediný gól ze standartní situace, který si ledvický obránce tečoval do vlastní branky. Celkově byl zápas vyrovnaný a slušela by mu více remíza.

Košťany - Modlany 5:2 (2:1) branky: Opata 3, Zavrtal,Klášterka - Ruda 2.  Rozhodčí: Macek

Košťany jsou příjemným překvapením turnaje  a po skalpu Srbic v minulém kole vysoko poráží i favorizované Modlany. V 6.minutě jdou Košťany do vedení z p.k. a poté přidávají druhou branku. Modlany do poločasu snižují, ale Košťany z brejků dávají góly a zaslouženě utkání dotahují do vítězného konce.

Oldřichov - Srbice 2:2 (0:1) branky: Walter,Lilko - Kohlmistr,Horvát.  Rozhodčí:Beneš

V prvním poločase byly Srbice lepší a zaslouženě vedly, ale nedokázaly skórovat více jak jednou. Po změně stran začal vystrkovat růžky i Oldřichov a hru Srbic poznamenalo časté střídání. Nestárnoucí Lilko v závěru vyrovnal ve skluzu na 2:2.

neděle 12.1.2014

Dubí - Soběchleby 3:0 (1:0) branky: Moško 2, Doubek. Rozhodčí: Zubr

První poločas byl herně vyrovnaný, ale Dubí vedlo o jednu branku. Po změně stran se sice Soběchleby snažily o vyrovnání, ale své šance neproměnily a za Dubí zvyšoval střelecky disponovaný Moško.

Trávčice - Hrobce 2:1   Rozhodčí: Zubr

Místo Hrobců zaskočil košťanský dorost a byl důstojným partnerem. Střelci nehlášeni.

Proboštov - Hrob 7:2 (3:1) branky: Baran 3, Egrt 2,Ferenc,Holubička - Jasukevič,Pištora. Rozhodčí:Beneš st.

Proboštov po celou dobu utkání plnil roli favorita. Do vedení šel hned v samém úvodu. Hrob má v úvodu turnaje těžký los a inkasoval postupně debakl.  Proboštov bude určitě patřit k favoritům turnaje.

1.kolo - sobota 4.1.2014

Duchcov - Proboštov 3:4 (1:2) branky: Velička 2, Benda - Sedlák,Salák,Holubička,Čeněk. Rozhodčí:Zvonař.

Po vyrovnané dvacetiminutovce šel Proboštov do vedení dělovkou Sedláka, Duchcov dokázal srovnat, ale do poločasu ještě stihl Proboštov strhnout vedení na svou stranu. Po změně stran Proboštov postupně zvyšoval skóre a v 83.minutě již vedl 4:1 a zdálo se rozhodnuto. Po dvou únicích Veličky už to  bylo jen o branku a kdyby Duchcov v poslední minutě proměnil penaltu, tak mohl získat cenný bod.

Srbice - Košťany 1:4 (1:2) branky: Konečný - Opata,Trumpus,Zavrtal,Mataše  Rozhodčí:Beneš ml.

Košťany podaly tradičně bojovný výkon a na domácí matný  tým to bohatě stačilo. Srbice sice ještě dokázaly v prvním poločase na vedoucí gól Košťan odpovědět,alee to bylo vše. Vázla kombinace a s hrou Košťan si nevěděly rady. V závěru sice mohl zkorigovat stav Konečný, ale nedokázal proměnit ani penaltu a udělal tak tečku nad dnešním srbickým zmarem.

Trávčice - Oldřichov 2:0 (1:0) branky: Kočí,Mazánek.  Rozhodčí: Milec

Trávčice byly v utkání favoritem, ale úvodní dvacetiminutovka byla vyrovnaná. Po vedoucí brance Trávčic sice Oldřichov trochu polevil, ale domácí odmítli neproměněním jasné tutovky  navýšit skóre. Po změně stran se Oldřichov snažil vyrovnat, ale v 70.minutě inkasoval po druhé a i přes sympatický výkon v utkání podlehl svému soupeři.

neděle 5.1.2014

Ledvice - Dubí 3:2 (2:1) branky: Altman,Macháček,Ištok - Karrmann V.,Salák.  Rozhodčí:Novotný

Korektní a vyrovnané utkání soupeřů hrajících 1.A třídu. Ledvice se hned v úvodu dostaly do dvoubrankového náskoku a Dubí stále dotahovalo a k bodu jim chybělo proměnit penaltu.

Soběchleby - Hrobce 5:4 (1:1) branky: Mokriš 3, Renč 2 - xxx  Rozhodčí: Klimpl

Vyrovnaný první poločas s větším počtem šancí na straně hostů. V druhém poločase po prostřídání postupně získávali domácí převahu,kterou zúročili v branky. V závěrečné přestřelce se hostům nepodařilo dosáhnout na bod.

Modlany - Hrob 4:1 (3:1) branky: Klinkáček 2, Kopta, Salák - Kozák    Rozhodčí:Macek

První čtvrthodinu byl lepší Hrob a šel do vedení. Modlany poté začaly hrát a měly zbytek poločasu hru ve své režii a obrátily stav ve svůj prospěch na 3:1. Po změně stran zvýšily Modlany svůj náskok po krásné akci a zbytek utkání takticky dohrály a zaslouženě vyhrály.