Jdi na obsah Jdi na menu

MP CUP 2015

Ve čtvrtek 12.3.2015 se uskutečnilo na hřišti v Srbicích závěrečné vyhodnocení turnaje společně s předáním cen. Této akce se bohužel zúčastnili pouze zástupci Duchcova,Oldřichova a domácích Srbic. Ostatní se ani neobtěžovali omluvit, což je škoda. Nejlepším brankářem turnaje byl oldřichovský Schwamberger, nejlepším střelcem byl opět Oldřichovský Holubička a nejlepším hráčem  se stal srbický Karel Jelen. Vítězem turnaje se zcela zaslouženě stal vedoucí tým 1.A třídy, skupiny B  FK Duchcov. Na stupních vítězů se podle očekávání umístili účastníci krajského přeboru z Proboštova a Modlan. Sympatické výkony podával čtvrtý Oldřichov. Střed tabulky obsadily dvanáctibodový Soběchleby a Košťany. Domácí Srbice skončily až na 7.místě a je to nejhorší umístění v dějinách turnaje. Od osmých Ledvic a devátého Dubí se také asi očekávalo víc, ale obě mužstva se trápí na chvostu tabulky i v 1.A třídě. Největším zklamáním byl poslední Hrob, který nebyl schopen odehrát 2.utkání, které byly poprvé v dějinách turnaje kontumovány ve prospěch soupeře. Pokud se bude i v příštím roce v turnaji pokračovat což záleží mj. také na zájmu klubů, a hlavně kluby musí počítat ze zvýšením startovného (protože odehrát jedno utkání  za 1200Kč s tímto servisem již nadále prostě možné není), není od věci vybrat od klubů tzv. vratnou kauci, ze které se bude hradit případná pokuta za neúčast na zápase.

fota z akce: klikni zde >>>

9.kolo

sobota 7.3.2015

Dubí - Oldřichov 0:5 (0:2) branky|: Holubička 4, Rudolf. Rozhodčí: Beneš ml.

V krásném jarním počasí Oldřichov ovládl celé utkání. Soupeř z Dubí se po celé utkání nezmohl na nic. Oldřichovský tým byl příjemným překvapením turnaje.

Košťany - Soběchleby 0:5 (0:1) branky: Kodeš 4, Renč. Rozhodčí:  Klimpl.

První poločas byl herně vyrovnaný, ale Soběchleby se ujaly vedení z p.k. a poté měly mírně navrch. Ve druhém poločase koncertoval Kodeš. Košťany nevyužily několik šancí a prohrály zcela jasně 0:5.

Ledvice - Hrob 1:1 (1:0) branky: Novák - Hájek. Rozhodčí: Škopár.

V utkání bylo vidět, že hrají dva týmy ze dna tabulky. Ledvice sice měly více šancí, ale proměnily pouze jednu stejně jako soupeř a paradoxně toto poslední turnajové utkání skončilo první remízou v turnaji.

středa 25.2.2015

Modlany - Proboštov 3:8 (2:4) branky: Karlík,Tesařík,Vavrinec T. - Sedláček 3, Kočí, Cmíral, Memeti,Hricák, Pelc Jakub. Rozhodčí: Klimpl.

Modlany po celé utkání tahaly za kratší konec a Proboštov pouze dotahovaly. Když se jim na začátku druhé půle podařilo snížit na rozdíl jedné branky, tak se zdálo, že bude ještě zápas dramatický. Proboštov, ale na drama nepřistoupil a soupeři nasázel další branky a zaslouženě zvítězil. Práce Zděnka Kupky přináší ovoce.

středa 4.3.2015

Srbice - Duchcov 1:2 (1:2) branky: Kulhánek - Meisner,Sirovátka. Rozhodčí: Karrmann st.

V posledním kole hostily domácí, kterým se letos turnaj nevydařil již jasného vítěze z Duchcova. Oba týmy hrály nekompletní, ale v úvodu měly více ze hry Srbice, ale jak to již u tohoto týmu chodí, tak první "návštěva hostů" v domácím pokutovém území=branka v naší síti. Vyrovnat se podařilo Kulhánkovi krásnou střelou do šibenice, poté neproměnil tutovku Konečný, který chtěl bývalý klub šetřit. V závěru poločasu zkušený Sirovátka udělal z Havlíka statistu a poslal Duchcov do vedení. Po změne stran se hrálo především ve středu hřiště. Srbičtí si přáli alespoň bod, čehož nedosáhli i díky rozhodčímu, který utkání zkrátil o 12.minut.

8.kolo sobota 28.2.2014

Proboštov- Dubí 9:3 (6:1) branky: Sedláček 4, Blažek 4, Memeti - Horáček 2, Husák. Rozhodčí: Karrmann st.

Dubí mělo problémy se sestavou, naopak Proboštov nyní šlape a nejinak tomu bylo i v dnešním utkání. Proboštov o své zasloužené výhře rozhodl již v prvním poločasu a za neustálé převahy zaslouženě získal 3.body.

Oldřichov - Ledvice 3:1 (2:0) branky:Giňa,Čutík,Holubička - Kálal. Rozhodčí: Škopár.

Oldřichov byl v utkání lepším a fotbalovějším týmem a proti trápícímu se soupeři zaslouženě vyhrál.

Hrob - Duchcov 0:8 (0:6) branky: Sirovátka 5, Skrčený,Berko,Velička. Rozhodčí: Beneš st.

Duchcov měl po celé utkání převahu a opět již do poločasu rozhodl toto utkání a to ještě spálil několik dalších šancí. Střelecky se dařilo Sirovátkovi, který vsítil 5.branek.

Srbice - Košťany 9:2 (6:1) branky: Tvrdík 4, Jelen 2, Popescu 2,Moučka - Klášterka,Pitoňák. Rozhodčí: Doležal.

Domácím se podařilo v rozmezí 5-8 min 3x skórovat a poté i nadále trestat okénka v hostující obraně. I v tomto utkání bylo prakticky v poločase rozhodnuto.

neděle 1.3.2015

Soběchleby - Modlany 1:6 (1:2) branky: Sém M. - Vavrinec T. 2, Karlík P., Tesařík, Doležal, Karlík M. Rozhodčí: Karrmann ml.

V prvním poločase byly Soběchleby vyrovnaným týmem, ale Modlany odcházely s jednobrankovým náskokem. Po změně stran však Soběchlebům začaly docházet síly a zkušené Modlany postupně navyšovaly skóre a zaslouženě vyhrály.

7.kolo sobota 21.2.2015

Soběchleby - Proboštov 1:9 (0:5) branky: Kodeš - Kočí 2,Sedláček 2, Baran 2,Blažek 2, Volánek. Rozh: Beneš ml.

Jednoznačné utkání ve prospěch Proboštova. Soběchleby hrály celé utkání o 10.hráčích a dnes neměly sebemenší šanci proti rozjetému soupeři. Utkání bylo rozhodnuto již během první půle.

Modlany - Srbice 8:1 (1:0) branky: Karlík 3,Vavrinec J. 2, Vavrinec T. 2, Salák - vlastní. Rozhodčí: Klimpl

Do 50.minuty bylo utkání vyrovnané, ale poté Modlany vsítily rychlé tři branky a hra i disciplína Srbic se totálně rozložila a výsledkem je trapný debakl.

Košťany - Hrob 4:2 (1:1) branky: Opata 2, Mataše,Duben - Šural,Mareš. Rozhodčí: Zvonař.

Po vyrovnaném prvním poločase se Košťany herně zlepšily a 3.góly utkání rozhodly. Hrob se již zmohl jen na korigování výsledku Marešem.

neděle 22.2.2015

Ledvice - Dubí 0:1 (0:0) branka: Havlín L., Rozhodčí: Karrmann ml.

Ve vyrovnaném utkání si obě mužstva vytvořila několik šancí, ale to proměňování... Když už utkání směřovalo k zasloužené dělbě bodů, tak dubský Havlín v 88 minutě z brejku přeloboval ledvického brankáře a zajistil svému týmu 3.body.

Duchcov - Oldřichov 3:2 (0:1) branky: Moravec,Vrkoslav,Sirovátka - Holubička, Giňa. Rozhodčí: Harenčák.

V prvním poločase Oldřichov jasně dominoval, ale vstřelil pouze jednu branku. Na soupeři byla znát únava ze soustředění. Když ve 49.minutě zvýšil Giňa náskok Oldřichova, tak se zdálo býti rozhodnuto. Když Oldřichov vystřídal své nejzkušenější hráče, tak se začal herně propadat, toho Duchcov využil a v rozmezí 73-80.minutě vstřelil 3.branky a utkání otočil ve svůj prospěch.

6.kolo sobota 14.2.2015

Ledvice - Proboštov 2:4 (1:2) branky: Kálal, Hegenbart - Blažek 2, Šticha, ???. Rozhodčí: Kuriljak.

Utkání bylo po celou dobu vyrovnané a otevřené až do poslední minuty, kdy Proboštov zvýšil na rozdíl dvou branek a rozhodl tak o zisku 3.bodů. Ledvice naznačily zlepšení své formy.

Srbice - Soběchleby 1:3 (1:0) branky: Kohlmistr - Kodeš 2,Poláček. Rozhodčí: Doležal.

V nervózním utkání plném soubojů šli domácí do vedení již v 6.minutě. Po změně stran hosté v rozmezí 6.minut zápas otočili a v 73.minutě i rozhodli. Hra Srbic jako přes kopírák z úvodních kol turnaje. Oba trenéři postrádali několik opor.

Košťany - Oldřichov 2:1 (2:1) branky: Lipert, Zavrtal - Holubička. Rozhodčí : Borovec.

Vyrovnané utkání rozhodlo potrestání dvou chyb Oldřichova. Košťany dokázaly chyby soupeře potrestat a postarat se o těsnou výhru.

Modlany - Hrob 3:0 kontumačně

Hrob se 4.hodiny před výkopem omluvil, ale to je pozdě něco zařizovat, takže byl zápas zkontumován ve prospěch Modlan. Začátkem příštího týdne se dozvíme, zda Hrob bude vůbec na turnaji pokračovat. Škoda, jsou to další problémy nejen pro pořadatele, ale i ostatní týmy.

neděle 15.2.2015

Dubí - Duchcov 0:3 (0:0) branky: Berko,Konečný,Bednář. Rozhodčí: Macek.

V prvním poločase byl Duchcov lepším týmem, ale nedokázal se střelecky prosadit. Po změně stran už byla hra vyrovnanější, ale střelecky se prosazoval jen Duchcova vyhrál rozdílem 3.branek.

5.kolo sobota 7.2.2015

Srbice - Proboštov 3:2 (0:1) branky:Partík,Kulhánek,Jelen - Kočí,Blažek. Rozhodčí: Zvonař.

Vyrovnaný první poločas skončil těsnou výhrou Proboštova. Po změně stran domácí Srbice převzaly iniciativu a dokázaly i proměnit své příležitosti. Když už se zdálo, že si obě mužstva rozdělí po bodu, tak v 90.minutě po hrubce proboštovského brankáře skóroval Jelen a zařídil domácím druhou turnajovou výhru v řadě.

Soběchleby - Hrob 8:0 (2:0) branky: Kodeš 5, Mráz,Poláček a Řehák. Rozhodčí: Matys.

Další překvapivý výsledek. Soběchleby si proti hrobské "slátané" sestavě otevřely střelnici a sám Kodeš zatížil jejich branku 5.zásahy. Zrodil se tak letošní turnajový nejvyšší výsledek.

Modlany - Oldřichov 2:5 (1:3) branky:Holubička 2, Pešule,Miko,Giňa - Karlík 2. Rozhodčí: Sedláček

Oldřichov překvapil favorita z Modlan moderním , rychlým a kombinačním fotbalem a zcela zaslouženě získal další turnajové 3.body.

Dubí - Košťany 0:2 (0:2) branky: Opata 2. Rozhodčí: Živnůstka.

Vyrovnané utkání ve kterém košťanští dokázali na rozdíl od soupeře své šance využít.

neděle 8.2.2015

Duchcov - Ledvice 5:0 (3:0) branky: Knorr,Meisner,Sirovátka,Brejcha,Orlt. Rozhodčí: Borovec.

Do první branky to bylo vyrovnané utkání, Duchcov dokázal své šance na rozdíl od soupeře využít  a vyhrál zaslouženě vysokým poměrem.

4.kolo sobota 31.1.2015

První hrací den 4.kola přinesl několik problémů.

Proboštov - Duchcov 2:7 (0:5) branky: Záveský, Hora (p.k.) - Konečný 3, Sirovátka 2, Brejcha,Kropáček. Rozhodčí: ???

Dle ZoU jsme se nedozvěděli bohužel nic, ale alespoň z vlastního pátrání toto:

Spíše než o Proboštov se jednalo o okresní výběr, který nastoupil pod hlavičkou Proboštova a tento tým prohrával už o poločasové přestávce vysoko 0:5. Druhý poločas sice skončil remízovým výsledkem, ale tři body putují zaslouženě do Duchcova.

Oldřichov - Soběchleby 3:1 (2:0) branky: Holubička 2,Rudolf - Řehák. Rozhodčí: Zvonař.

Celé dopoledne sněžilo a tak se hrálo na těžkém terénu, který lépe "sedl" Oldřichovu, který byl lepším týmem a měl první poločas hru pevně pod kontrolou. Po změně stran se Soběchleby zlepšily a vytvořily si několik příležitostí, ale proměnily jen jednu, čehož Oldřichov v závěru využil a upravil na konečných a zasloužených 3:1. Děkuji triu rozhodčích za zodpovědný přístup k utkání.

neděle 1.2.2015

Ledvice - Košťany 1:4 (1:1) branky: Baran - Opata 2, Klášterka,Mlej. Rozhodčí: Beneš ml.

První poločas byl výsledkově vyrovnaný. Po změně stran bylo utkání jednoznačně v režii Košťan a jen díky neproměňování šancí neodešly Ledvice s větším přídělem.

Dubí - Modlany 2:3 (0:2) branky: Němec a č.15(neuveden v zou) - Kordule,Karlík,Pechar. Rozhodčí: Kuriljak.

Do utkání vstoupil lépe tým z Modlan a v 15.min vedl 2:0 a když po změně stran přidaly Modlany třetí branku, zdálo se být rozhodnuto. Dubští to však nezabalili a dokázali snížit na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.

Hrob - Srbice 1:5 (0:3) branky: Šural - Jelen 2, Kulhánek, Gotz,Partík. Rozhodčí: Karrmann ml.

Srbice tentokráte byly od začátku lepším týmem a rychle vedly 2:0. Prvních 25.minut se musel jejich fotbal líbit, ale poté přišla opět horší pasáž, ale poločas vedly 3:0. Po změně stran se již hrál fotbal plný nepřesností, ale Srbice si dnes svou výhru vzít nenechaly i proto, že Hrob směrem do předu příliš nebezpečný nebyl.

3.kolo sobota 24.1.2015

Jelikož požádal Hrob o odložení zápasu pro nedostatek hráčů,tak se celé kolo konalo v sobotu....

Košťany - Duchcov 1:3  (1:2)branky: Klášterka - Konečný,Berko,Vosátka. Rozhodčí: Škopár.Duchcov potvrdil v utkání roli favorita a využil své šance, naopak Košťanům se nedaří a na branku se nadřou a soupeři věnují laciné šance.

Modlany - Ledvice 9:2 (5:0) branky: Karlík 4, Vavrinec J. 3, Tesařík ml., Chabr - Baran. Rozhodčí: Macek.

Modlany v utkání dominovaly a vyhrály naprosto zaslouženě. Za stavu 7:0 polevily a dovolily soupeři vstřelit 2. góly, ale to bylo ze strany Ledvic vše.

Soběchleby - Dubí 3:1 (1:1) branky: Kodeš 2, Svoboda - Paško. Rozhodčí: Beneš.

Dubí hrálo sice se svým soupeřem vyrovnanou partii, ale bránit špílmachra Kodeše se jim nedařilo a tak si z turnaje odnášejí prohru.

Srbice - Oldřichov 1:3 (1:0) branky: Trojan M. - Holubička 2, Giňa. Rozhodčí: Matys.

Domácí jako  v každém utkání vedly a kontrolovaly hru do 60.minuty, ale to je málo a tak hosté zcela zaslouženě vývoj utkání zvrátily výsledek na svou stranu a tak domácí jsou v turnaji stále bez bodu a střelecká produktivita je slabá.

2.kolo sobota 17.1.2015

Proboštov - Košťany   4:3 (1:2) branky: Záveský 2, Blažek 2 - Opata 2, Klášterka. Rozhodčí: Sedláček.

Utkání mělo parametry úrovně evropských pohárů. Spíše vyrovnaný průběh nakonec přetavili ve vítězství papírově favorizovaní domácí. Na výsledku se projevilo i neproměnění pokutového kopu hostů. (Doslova citováno hodnocení rozhodčího).

Duchcov - Modlany  2:5 (poločasový výsledek v ZoU neuveden) branky: Brejcha,Sirovátka - Karlík 2, Ludík, Vavrinec J., Vavrinec T.

Duchcov šel sice v utkání do vedení, ale poté na hřišti dominoval tým z Modlan, který vyhrál zaslouženě.

Ledvice - Soběchleby  3:1 (0:1) branky: Kálal 2,Baran - Řehák. Rozhodčí: Doležal.

Rozhodčí utkání nezhodnotil.

Dubí - Srbice  3:0 (1:0) branky: Karrmann V. (p.k.),Havlín L.,Němec. Rozhodčí: Klimpl

Dubí šlo z první akce do vedení z pokutového kopu a přestože bylo několik šancí na obou stranách, tak se skóre do poločasu neměnilo. Po změně stran srbičtí několik svých šancí neproměnili a přišel trest a nakonec i krutý výsledek, ale bez vstřelené branky se nevyhrává.

neděle 18.1.2015  Oldřichov - Hrob  7:2 (4:2) branky: Holubička 4, Chvojan,Voráček, Matouš - Týma,Kozák. Rozhodčí:Zvonař.

První poločas byl vyrovnaný, ale přesto se v jeho závěru ujal Oldřichov dvojbrankového vedení. Po změně stran už byl tým Oldřichova jednoznačně lepší a zaslouženě vyhrál.

1.kolo sobota 10.1.2015

Hrob - Dubí  2:1 (1:0) branky: č.15 (neuveden v ZoU),Hájek - Paško.  Rozhodčí: Beneš ml.

Herně lepší Hrob neproměnil ve 44.min pokutový kop, ale nakonec dotáhl utkání k zaslouženémé výhře.

Srbice - Ledvice 1:3 (1:0) branky: Kulhánek- Kálal 3. Rozhodčí: Škopár.

Utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v tom prvním byly Srbice jasně lepší, ale selhaly ve střelecké koncovce. Po změně stran a vystřídání byly lepší Ledvice a dokázaly utkání zvrátit na svou stranu.

Soběchleby - Duchcov 2:3 (1:1) branky: Kodeš 2 - Sirovátka,Knorr,Skrčený. Rozhodčí: Rouček.

Vyrovnané utkání ve kterém rozhodla lepší střelecká produktivita Duchcova. Soběchlebští stejně jako v mistrovských utkáních své šance neproměňují.

neděle 11.1.2015

Modlany - Košťany 4:1 (2:1) branky: Doležal 2, Karlík 2 - Opata. Rozhodčí: Karrmann ml.

Hrálo se ve vysokém tempu a bylo k vidění hodně tvrdých zákroků. Tým Modlan měl navrch jak po herní, tak i po technické stránce. Košťany hrozily nebezpečnými brejky. Po nejtěsnějším vedení v poločase dokázaly Modlany přidat v tom druhém další dvě branky Doležalem a zaslouženě vyhrály.

Proboštov - Oldřichov 3:1 (1:1) branky: Hricák, Rollinger,Šticha - Holubička. Rozhodčí: Klimpl.

Po vyrovnaném prvním poločase, jak herně, tak výsledkově držel Oldřichov velmi dlouho remízový výsledek. Ovšem Proboštov byl proti překvapení a šel do vedení v 71.minutě. V 90.ještě dal Šticha pojišťovací gól a tak všechny body putují do Proboštova. Hrálo se za velmi těžkých povětrnostních podmínek.