Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění dětí 2017

Soustředění

den sedmý - pátek

Dnešek je od rána volnější - po včerejší stezce odvahy, která začala ve 22,15 byl budíček až v 7,45 a rozcvička se nekonala, dopoledne si odběhají ti co ještě nemají svých pár nepříjemných oválů kolem stadionu. Po obědě bude předávání odměn těm nej..... Díky všem trenérům a Míše se Štěpánkou za pevné nervy a jejich čas, který samozřejmě o své dovolené mohou trávit úplně jinak a možná zase za rok...... Zítra je plánován příjezd na srbický stadionek cca mezi 11,30 - 12,00 hod.

den šestý - čtvrtek

Dopolení trénink byl ještě v tropických teplotách, ale po obědě (rajská s knedlíkem - padl i rekord 10 knedlíků!!!!), který snědli i ti co nic nejí!! se zatáhlo, sprchlo a nyní při odpoledním tréninku je příjemných 22°C. Dnešní večer bude pokračovat turnaj a po setmění je v plánu stezka odvahy. Jelikož zítra po snídani musím odjet do práce, tak mé reporty dnešním dnem končí. Možná zítra dá na fcb pár foteček trenér Kouba. 

Fotky na rajčeti:

http://karlos123.rajce.idnes.cz/soustredeni_2017_-_den_sesty/

den pátý - středa

po technických problémech provozovatele webu nikoliv našich přinášíme včerejší report, který byl zároveň zveřejněn na fcb

Dnešní ráno bylo po včerejší bouřce a lehkému dešti trochu snesitelnější a tak dopolední trénink byl dle plánu. Po obědě (frankfurtská polévka ajahodové knedlíky - zbytky minimální ) a poledním klidu kluci místo odpoledního tréninku hrají modelový zápas mladší žáci proti starší přípravce. Večerní plán se dolaďuje. Ve večerních hodinách nás opustí 2 členové realizačního týmu a sice Štěpánka, kterou čekají pracovní povinnosti a Jára. Fotky oproti včerejšku doplněny o Járovo odjezd.

Fotky na rajčeti:

http://karlos123.rajce.idnes.cz/soustredeni_2017_-_den_paty/

 

den čtvrtý - úterý

Dopoledne mělo klasický průběh, ale tréninková jednotka byla volnější. Bohužel musíme díky tropickým teplotám improvizovat. Celé odpoledne jsme strávily na místním koupališti, kde byla hlava na hlavě. Po večeři nás čeká oslava narozenin a hry. Včera večer jedna část hrála tenisový turnaj, který vyhrál Kuba Klačík, druhá část hrála fotbal. Dnes večer  udou naše ženy brankářky a kluci budou hrát srandamač.

Fotky na rajčeti:

http://karlos123.rajce.idnes.cz/soustredeni_2017_-_den_ctvrty/

den třetí - pondělí

Začátek dne měl klasický průběh, rozcvička byla lehčí a dopolední trénink také. Po obědě (květáková polévka a svíčková s knedlíkem) ,mimochodem jeden pretěkár snědl 6 knedlíků (Filous J.), následoval polední klid a odchod na krásné místní retro koupaliště kde proběhla rekreační i tréninková část, vše v bazénu a areálu koupaliště, po cestě tam jsme dětem za dobré chování zakoupily točenou zmrzlinu. Nyní jsme připraveni na večeři a večerní turnaj a sportování. Na fotkách jsou i obrázky z včerejšího večerního turnaje, který se hrál po uzávěrce.

Fotky na rajčeti:

http://karlos123.rajce.idnes.cz/soustredeni_2017_-_den_treti/

 

den druhý - neděle

Po budíčku a nenáročné rozvičce pro ročníky 2007 a mladší a náročnější rozvičce pro ročníky 2005 a 2006 následovala osobní hygiena, snídaně, úklid a bodování pokojů (všichni vzorně uklizeno) a dopolední tréninková jednotka, po obědě (vývar a uzené s kaší a okurkou) v rámci poledního klidu se někdo koupal v bazénu, někdo hrál fotbal, někdo karty, někdo tenis a někdo opravdu odpočíval. Nyní mají kluci odpolední lehký trénink vzhledem k tropickým teplotám. Po tréninku bazén, večeře a po večeři budeme losovat a hrát večerní fotbalový turnaj. Zítra po obědě máme v plánu navštívit místní koupaliště. Vše probíhá v pořádku.

Fotky na rajčeti:

http://karlos123.rajce.idnes.cz/soustredeni_2017_-_den_druhy/

den první - sobota

Cesta v pohodě jen průjezd Mělníkem trval 40.minut!, poté se celý tým ubytoval a následoval oběd - bramboračka a rizoto, po poledním klidu si většina chlapců sama povlékla postele i když to někomu trvalo i 45 min a jeden nejmenovaný se do povlečení tak zamotal, že ho musel trenér vysvobodit. Ti šikovnější poté pomohli těm méně zdatným a zhruba po hodině bylo vše hotovo :-). Nyní kluci polykají první tréninkové dávky. Po tréninku se ti otužilejší vykoupou ve zdejším bazénu a po večeři (kuřecí roláda, brambor) budou následovat hry, turnaj, sledování utkání Slavia-Teplice a ve 22,00 hod je večerka.

Fotky na rajčeti: 

http://karlos123.rajce.idnes.cz/soustredeni_2017_-_den_prvni/

 

 

Soustředění Mšeno 2017 odjezd v sobotu 29.7 v 10,00 hod, sraz na hřišti v 9,15 hod.

Dokumenty na soustředění:

Plná moc zákonného zástupce pro doprovod dítěte k lékaři - 2017.pdf

Potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti-2017.pdf

Potvrzení o bezinfekčnosti-2017.pdf

Soustředění 2017 - soupis věcí.pdf

 

Pokyny pro soustředění:

Soustředění dětí 2017
termín: 29.7 - 5.8. 2017
hlavní trenér: David Nejedlý
ročníky: přednostně 2007 a 2008 tzn. ročníky, které bude trénovat trenér David Nejedlý v sezoně 2017-2018.
max. možný počet dětí : 24
Konečné slovo má ve výběru hráčů trenér, při nenaplnění ročníky 2007 a 2008 se doplní o sourozence zúčastněných dětí a poté dětmi roč. 2006.
Závazné přihlášky u trenéra dio konce února 2017.
Zálohu ve výši 50% částky nutné uhradit do konce března 2017 na stejný účet jako platíte měsíční příspěvky. Variabilní symbol = rodné číslo. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a soustředění - např. Pepa Novák soustředění.
Doplatek nutno uhradit do 30.6.2017
Částka bude rozdílna stejně jako při placení měsíčních příspěvků.
Cena pro 1.skupinu: 2000Kč (záloha 1000Kč)
Cena pro 2.skupinu 2500Kč (záloha 1250Kč)